Hizmetlerimiz

Canbey Halı Yıkama

John Doe

HALI YIKAMA

“Halı yıkama” yaşamış olduğumuz şehirde, evlerimizde, iş yerlerimizde kısaca bulunduğumuz her ortamda sağlık açısından çok önemli yer tutar. Halı evde ya da iş yerinde üzerine basılan bir eşya olduğu için toz ve kirlere çok fazla maruz kalır. Halı yıkama, bu oluşan toz, kir ve bakterilerden kurtulmak için en etkili yoldur,

Josh Clark

HALI TAMİRİ

Halı tamiri işlemine başlamadan önce tamir yapılacak el halısının mutlaka halı yıkama işleminin yapılması gerekir. Halı temiz olduğunda renkler tam olarak ortaya çıkar. Daha sonra halının hasarı incelenmelidir. Son olarak aynı renk iplikler temin edilip tezgaha konan halı tamir işlemine başlanır.

Nix Maxwell

Battaniye Yıkama

Makineler yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

Mary Jane

Yorgan Yıkama

Firmamızda yorgan, yastık ve battaniyeler evlerimizde kulanmakta olduğumuz çamaşır makinelerinin sisteminde çalışan yorgan, yastık ve battaniye yıkama makinesinde yorganların çeşitlerine göre yün yorgan yıkama, elyaf yorgan yıkama olarak ayrılarak yıkanır.

Mary Jane

Stor Perde Yıkama

Canbey yıkama tesislerinde sadece perdeleriniz için kullanılan son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır. Evinizden söküp aldığımız perdeleri gün içinde teslim edip tekrar montajını yapıyoruz.

Nix Maxwell

Overlok

Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir. Bunlar halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.