Hakkımızda

Canbey Halı Yıkama

Canbey Halı Yıkama

2003' den beri Balıkesir'in en seçkin ve en güvenilir temizlik malzemelerini kullanan firmamız, üstün hizmet ve kalite anlayışımız doğrultusunda, yüksek standartlarımızdan taviz vermeden sizlere en iyi hizmeti sunmakta ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

Kaliteyi kendisine birinci ilke olarak seçmiş olan firmamız, bugün alt yapısı ve tecrübesiyle halı konusunda her türlü ihtiyacınızı karşılayacak kapasiteye sahiptir. Tüm halı yıkama uygulamalarını, titiz süreçler içerisinde gerçekleştiren firmamız kaliteyi zamanında sunmayı misyon edinmiştir. Doğru hizmeti, doğru kalitede, doğru ekipmanla, doğru adreste, doğru zamanda, en uygun fiyatla sunan firmamız Balıkesir'de halı yıkama konusunda uzman kadrosu ve sorunsuz uygulamalarıyla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

 

Halılarınız servis araçlarımızla, görevli personeller tarafından belge karşılığı teslim alınıp etiketlenir ve fabrikamıza getirilir. Burada toz alma, yıkama-temizleme, kurutma işlemi bitirilen halılar ambalajlı olarak tekrar sizlere teslim edilir.

 • Derinlemesine Temizlik
  %
 • Ücretsiz Servis
  %
 • Zamanında Teslim
  %
 • Hasar Düzeltme
  %